O firmie

O firmie Meble B&W

example imageFirma B&W działa 10 lat na terenie Krakowa i okolic, a jej głównym profilem działalności jest świadczenie usług w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu mebli i systemów przesuwnych. Nasze meble na wymiar mają konkurencyjne ceny. Doskonale wiemy, że jeśli chodzi o kuchnie na wymiar ceny nieraz potrafią zwalić z nóg. Takie rzeczy to jednak nie u nas! Dodatkowym atutem firmy B&W jest zaś fakt, iż nasze meble na wymiar montujemy ekspresowo.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, przygotowujemy designerskie kuchnie na wymiar oraz meble do zabudowy. Tworzymy blaty kuchenne, które łączą w sobie funkcjonalność i atrakcyjną estetykę. Jednostkowe potrzeby, a także indywidualny gust to dla nas inspiracja, dlatego z pasją tworzymy m.in. łazienki czy kuchnie na zamówienie. Efekt końcowy zawsze świetnie komponuje się z danym wnętrzem. Nasze meble na wymiar to połączenie dobrej ceny i wysokiej jakości.

Niezależnie od tego czy realizujemy zamówienie na poszczególne meble do pokoi, czy całe kuchnie na wymiar, zawsze profesjonalnie podchodzimy do powierzonych nam zadań. Chcąc sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, wszystkie kuchnie i inne pomieszczenia domowe lub biurowe, pokazujemy zleceniodawcy na etapie projektu, w postaci profesjonalnej wizualizacji. Warto nadmienić, że firma B&W zdobyła ogromne doświadczenie, dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi na rynku producentami materiałów do produkcji mebli.

Nasi Partnerzy handlowi

Korzystamy z akcesorii znanych firm